Rozhovory

Rozhovor - Grace

5. března 2014 v 6:24 | Yasmin
Ahoj, mám tu pro vás další rozhovor, tentokrát s Grace. :)

Co tě dostalo k rančování?
Ani sama nevím, vždycky jsem obdivovala krásné malé figurky Schleich, ale mamka mi je nechtěla nikdy koupit, Ale jednoho dne se v ní něco zlomilo, tak tu jsem:)

Co tě přimělo mít ranč zrovna na doméně Blog.cz?
Protože je přehledný a známý.

Rozhovor - Elocin

1. března 2014 v 10:22 | Týnuše
Ahoj, po dlouhé době tu mám další rozhovor, tentokrát s Elocin. :)

Co tě dostalo k rančování?
K ranchování přímo jako e-ranchi asi....nevím, asi nic. Prostě mě to tak jednou napadlo, zadat do vyhledávače své schleichy a kouknout :)

Co tě přimělo mít ranč zrovna na doméně Blog.cz?
Nejprve to, že o blogu je známé, že je prostě nejlepší. Poté to, když jsem se chtěla stěhovat a zjistila jsem, že ostatní domény blogu bohužel nesahají ani po kotníky :D

Čeho by jsi chtěla dosáhnout ve světě modelů?
Toho, aby mě ta láska k modelům nikdy neopustila.

Jaké modely nejraději fotíš a proč?
Velikostně určitě schleich, můj foťáček kompakt mi je bere na fotky tak nějak nejlépe :) A mám k nim i nejvíce vybavení.

Tvé fotografie jsou velmi originální, kde bereš inspiraci a nápady?
Co je na nich originálního? :D Inspiraci neberu více méně nikde, nebo alespoň ne vědomě. Možná se mi v hlavě sem tam něco usadí při brouzdání po internetu a koukání na fotky jiných.

Jsou nějaké modely, po kterých hodně toužíš?
Určitě ano. Všechny je můžete vidět v mém wishlistu...bacha, je to hodně dlouhé :D

Máš nějaké oblíbené rančerky?
Ano, samozřejmě, že mám. Nejradši mám asi Lišku a Haničku.koníček. (Ostatní se prosím neuražte )

Chceš jim něco vzkázat? Zůstaňte.

Na konec, řekneš nám něco o sobě? Ne :D

Děkuji za rozhovor!

Rozhovor - Schleichovka

21. ledna 2014 v 6:17 | Yasmin
A opět tu máme další rozhovor, tentokrát s rančerkou a sběratelkou Schleichovkou.

Co tě dostalo k rančování?
všechno to začalo tak, že jsem si na dovolené (tehdy ještě v Čechách, mohlo mi být tak pět) koupila prvního schleicha, aniž bych věděla, co je to zač, brala jsem to jako hračku.. tím Schleichem byla Bayala elfka Sera s koněm.. Tenkrát jsem byla ještě hodně "přelétavá" a jednou jsem si hrála s touhle postavičkou, pak třeba týden s legem, barbie, atd.. když jsem jednou konečně zase vytáhle tuhle figurku, mamka si všimla, že má na břiše nápis Schleich, a internet nám pomohl zjistit víc.. pak jsem se začala o značku Schleich hodně zabývat, a na internetu jsem narazila na první ranch, patřil frisullce.. A pak jsem narazila i na Sintie ranch, a napadlo mě, že si také založím blog.. tak to tedy celé začalo.. :)

Rozhovor - Týna

13. ledna 2014 v 6:21 | Yasmin
Po delší době tu máte další rozhovor, tentokrát s rančerkou Týnou. Kdo by měl o rozhovor zájem, ať mi napíše na email ( je napsaný v menu ).

Co tě dostalo k rančování?
Vlastně ani přesně nevím... Začalo to samozdřejmě mou láskou ke koním, moje ségra měla stáj a pár koní schleich, jako malá jsem si s nimi moc ráda hrála (koním jsem nasazovala uzdečku an zadek a nikdy nechápala, že to tam nedrží =D), ségru už schleich omrzeli, tak jsem stáj, koně a jeden jezdecký set dostala pod stromečkem. Později jsem si s nimi opravdu hrála a tak jsem vyhledávala nové modely apod. jendou jsem narazila na něco, čemu se říkalo blog a později jsem si také svůj schleich blog založila =)

Rozhovor - Liška

16. prosince 2013 v 6:59 | Yasmin
A opět tu máte další rozhovor, tentokrát s úžasnou fotografkou a blogerkou Liškou. :))

Co tě dostalo k rančování?
Ke sbírání jsem se dostala díky své nejlepší kamarádce, kterou zde můžete znát pod přezdívkou Aja98 či Alusha98. Ta mi odtajila tajemství jménem Breyer Horses :). Jinak jsem sbírala SCh již od malinka. A ranchovní pomalu vyplynulo samo, i když na tom velkou zásluhu má opět právě Aja98 :D

Co tě přimělo mít ranč zrovna na doméně Blog.cz?
Zkoušela jsem i wbs, webnode... ale blog.cz prostě vyhovoval všem mým požadavkům.

Čeho by jsi chtěla dosáhnout ve světě modelů?
Mnoho sběratelských snů jsem si již splnila, ale mám jeden vysněný kousek, Traditiona Breyer Hidalga, po kterém toužím již dlouho :)... No a rozhodně bych od tohoto nikdy nechtěla zbaběle utéct (pokud se někdy rozhodnu ze dne na den skončit a rozprodat sbírku, střelte mi jí) a chtěla bych, aby si pod přezdívkou liška někdo dovedl něco představit, abych nebyla jen ta neznámá vzadu :).

Rozhovor - Jeife

10. prosince 2013 v 6:07 | Yasmin
Opět další rozhovor, tentokrát s Jeife.

Co tě dostalo k rančování?
K ranchování mě asi nikdo nedostal :D koupila jsem si koníka, pak dalšího a dalšího, před asi 3 roky jsem objevila internetové ranche a měla chuť se taky podělit o fotky a nápady :)

Co tě přimělo mít ranč zrovna na doméně Blog.cz?
Co.. no na webnode docházelo místo a cpalo mi to tam reklamu.

Čeho by jsi chtěla dosáhnout ve světě modelů?
Dosáhnout.. nevím :D nějaký velký cíl nemám.. jsem ráda že lidi čtou, že modely jsou jaké jsou :D

Rozhovor - hanicka.konicek

6. prosince 2013 v 6:09 | Yasmin
Mám tu pro vás druhý z rozhovorů, tentokrát je to hodně známá rančerka hanicka.konicek! :)

Co tě dostalo k rančování?
Řekla bych, že jsem se k němu dostala sama. Už od malička se pohybuji v koňácké rodině (teta koně vlastní, mamka u nich pracovala) takže jsem měla spoustu plyšových a semišových hraček v podobě koní. Jednou jsem narazila na stojan Schleich, koupila si prvního koně (který byl oproti semišákům opravdu propracovaný a mamce se taky líbil =D) a tak to začalo. Pak přišli další koně, první BH, collecta ... =)

Co tě přimělo mít ranč zrovna na doméně Blog.cz?
Tak nějak jsem šla s davem. Když jsem začínala rančovat, první ranč jsem měla asi týden jinde (ani nevím kde =D) a pak mi vadilo, že nešly přidávat komentáře a mě přece zajímalo, co si ostatní myslí. Tak jsem přešla na blog a už tady zůstala. Tato adresa je moje jediná, nikdy jsem se nestěhovala a ani to nemám zapotřebí =)

Rozhovor - Leník

28. listopadu 2013 v 10:54 | Yasmin
Ahoj, je tu první z rozhovorů. První je s úžasnou rančerkou Leník.

Co tě dostalo k rančování?
Asi před 3 lety jsem se já a Haník ( moje sestra ) stále dívali na Appy web a velice nás to zaujalo. Hrály jsme si s China koníky a tak :). Haník k narozeninám před rokem dostala Harolda ( BH ) , myslela jsem si, že si s ním budeme hrát obě ( ještě jsem nevěděla jaká je to vzácnost ) a na Vánoce 2012 jsem dostala Annie a Andy ( BH ) , vůbec jsem to nečekala, byla jsem velice překvapená a šťastná, na jaře 2013 jsem si založila blog :)

Co tě přimělo mít ranč zrovna na doméně Blog.cz?
Asi to, že už jsem vidělo mnoho rančů na Blog.cz a velmi se mi to líbilo :).
 
 

Reklama