Povídky

Druhá šance - 3.díl

11. prosince 2013 v 6:14 | Yasmin
Otevřela jsem oči. Nejdříve jsem nevěděla, kde jsem a kam mě poslala. Po chvilce mi to došlo. Sedím v seníku! Podívala jsem se s úzkostí na mé neviditelné tělo, zvedla se a došla k žebříku. Pomalu jsem slezla a málem vyletěla z kůže, když přímo přede mnou šla jedna z menších holek. " Ahoj. " pověděla jsem ji, ale ona neslyšela. Prošla mnou a šla dál. Stihla jsem si všimnout, že se netvářila zrovna moc šťastně. Vydala jsem se za ní, abych zjistila, co se děje. Ale něco mě zadrželo. Nešťastné zaržání. Můj Vampír. Vhrkly mi slzy do očí. Rychle jsem se otočila a vyrazila k jeho boxu.

Druhá šance - 2.díl

4. prosince 2013 v 10:01 | Yasmin
Otevřela jsem oči. První, co jsem viděla, bylo černo. Za chvilku se mi zrak začal rozjasňovat a uviděla jsem sama sebe. Nevěřícně jsem se dívala na něco, co jsem měla být já. Ležela jsem na nemocniční postely, tělo mrtvolně bledé, napojena na hodně přístrojů. U mé postele stáli moji rodiče, oba brečeli a sestra se je snažila utěšit. Doktor jim cosi říkal, ale já nic neslyšela. Až za chvilku jsem začala slyšet, co si povídali. " Vaše dcera je po téžké nehodě. Má zlomené obě nohy, několik žěber, těžký otřes mozku s velice možnými trvalými následky a vnitřní krvácení. I když se k ní sanitka dostala celkem rychle, může to mít smrtelné následky. Pokud by přežila. Nyní je v komatu."

Druhá šance - úvod + 1.díl

29. listopadu 2013 v 15:46 | Yasmin
Ahoj mám tu pro vás úvod a první díl mé povídky, která je z mého bývalého koňského blogu a tady bych ji moc ráda dopsala. Snad se vám bude líbit. :)

Sabine je 16-letá namyšlená, drzá a sebevědomá dívka. Vlastní ryzého arabského koně jménem Vampír. Koně miluje, ale vůbec se k nim nechová dobře. Dělá spoustu chyb, které si nechce přiznat, neposlouchá rady trenéru ani ostatních jezdců. A právě jedna z jejích chyb se jí stanou osudnou a Sabine při jednom tréninku zemře a její kůň se vážně poraní. Shodou okolností ji ale bohyně smrti Death dá druhou šanci, aby napravila své chyby. Má na to ale jen omezenou dobu. Dokáže napravit své chyby nebo navždy odejde ze světa?
 
 

Reklama