Novinky na ranči

Náš nový přírustek - Big Chex to Cash

2. ledna 2014 v 11:25 | Yasmin
Ahoj, tak zrovna před chvílí konečně přišel, krásný AQH jménem Big Chex to Cash. Je naživo ještě krásnější než na fotkách. Pořád se na něj nemohu vynadívat! :) Jsem ráda, že se u nás objevil takový krásný kůň. Brzy nafotím nějaké lepší fotky. :)

Milujeme modely koní a nestydíme se za to!

15. prosince 2013 v 10:23 | Yasmin
Ahoj, ráda bych vás pozvala na nově vytvořenou stránku s názvem Milujeme modely koní a nestydíme se za to! Napadlo mě, že vlastně je hodně málo stránek na facebooku, která by se zaměřovala na vše z modelů, většinou většina stránek má jednosměrné zaměření jako Prodej, Breyer a podobně.
Na stránce si můžete povídat, diskutovat, seznámit se s dalšími zběrateli, schánět/prodávat modely, pochlubit se s novými modely a mnoho, mnoho dalšího. Prostě vše, co souvisí se sběratelstvím. :) Budu ráda za každý like.

Jdi na stránku

Komu by se to nechtělo zobrazit, dejte do vyhledávače jen Milujeme modely koní a nestydíme se za to

PS: Pokud máte zájem být další admin do týmu, napište do zpráv stránky.

Dva nový koně na ranči

18. listopadu 2013 v 16:18 | Yasmin
Dnes k nám na ranč přicestovaly dva nový koně, od značky collecta. Bohužel je dostanu až na Vánoce, takže fotky budou o Vánocích. Ale podařilo se mi je na minutu ukořistit a vyfotit jednu fotku, aby jste věděli, o koho jde. Ano, jde o krásného fríse a arabské hříbě. Jsou oba ve skutečnosti moc krásní! Zatím pro ně nemám jména, nějaké návrhy?

Plánovaní koně do budoucna

8. listopadu 2013 v 5:18 | Yasmin
Ráda bych vám ukázala modely, které si chci zakoupit. Nebude to určitě hned, přeci jen tak bohatá zas nejsem. Jsou to ty, které chci už delší dobu. Někteří k nám přijdou na Vánoce, někteří později.

Breyer - Best in Show - Thoroughbred
Miluji bělouše a angličtí plnokrevníci jsou moje nejoblibenější plemeno. Už po něm toužím delší dobu a doufám, že už mi tento krasavec konečně vyjde.
 
 

Reklama