Mé názory

Návštěvnost je vše ... anebo ne?

21. prosince 2013 v 13:05 | Yasmin
Ahoj, zdravím vám u dnešního článku s názvem Návštěvnost je vše ... anebo ne?
Každý bloger/blogerka určitě touží po velké návštěvnost. A zaručený typ, jak jí dosáhnout, je být dobrý bloger a zaumnout návštěvníky. Toto ale trvá docela dlouho a málokdo ji dosáhne na opravdu velkou. Je smutné, že většina začínajích blogerů hned ze začátku si myslí, že ji budou mít velkou a hodně komentářů. Nevědí, že si ji musí zasloužit.
Já byla kdysi taky taková. Stalo se to na jednom z mého bývalého blogu, který už dávno neexistuje. Byla jsem zoufalá z toho, že mých 25 affs u mě nekomentují a nikdo mi na blog nechodí. Zanedlouho jsem našla stránku, která zvyšovala návštěvnost pomocí kreditů, které jste získávaly za surfování. Už si nepamatuji její název. A pomohlo to, najednou jsem měla za den až 800 návštěvníků, o víkendu kolem 1 000. Ale k čemu mi to bylo, když nebyli skoro žádné komentáře?
Poučila jsem se. Snažím se každý svůj blog udělat pro návštěvníky příjemný a zajímavý. Je mnohem lepší, když víte, že vaše návštěvníky váš blog baví a rádi se vracejí. Takové komentáře a návštěvnost vás chytnou za srdce a víte, že jste si ji opravdu zasloužily ...

Fotografie má, moje úžasná Val ...
 
 

Reklama