Grafika

Png - Shirská klisna

14. února 2014 v 6:04 | Yasmin
Ahoj, dnes mám pro vás nachystané další png, tentokrát se Schleich shirskou klisnou. Myslím, že to png není nejhorší, ale kopyta mi prostě moc ořezávat nejdou. :D


Prezentace na Howrse - Irský cob

30. ledna 2014 v 6:37 | Yasmin
Ahoj, ráda bych vám ukázala moji první a poslední prezentaci pro webovou stránku http://grafikahowrse.jecool.net, kterou jsem dělala asi před půl rokem. Je s krásným plemenem Irský cob. Líbí se vám?
Kdo by chtěl ,mohu mu na přání vytvořit přepisovací prezentaci.

Avatar

Volný vánoční design

18. prosince 2013 v 6:28 | Yasmin
Zdravím, dnes jsem si pro vás připravila volný design. Má dvě verze, jedna je s breyerem a druhá se schleichem. Můžete je použít na svůj blog, je to tedy volné použití. Oba dva mi trvaly cca 10 minut, je to ten jednoduchý typ designu.

Barva vnější okraje - 8ED72F
Barva pozadí - 9C3314

Verze 1 ( PLNÁ VELIKOST )

Png - Breyer classic Haflinger

5. prosince 2013 v 6:31 | Yasmin
Ahoj dnes tu mám pro vás přichystnené png. Je to Breyer Haflinger velikosti classic. Můžete toto png používat kamkoliv chcete, na designu, popisky a tak. Ale prosím, vždy dejte někam malý zdroj. :)

Buttonky - I love ...

24. listopadu 2013 v 10:44 | Yasmin
Ahoj, včera jsem vyrobila tři buttonky, které znázorňují některou vaši vášeň pro danou značku modelů. Samozřejmě, že si je můžete dát na blog všechny tři. Můžete je používat, ovšem nepřivlastňovat si je a vydávat za svou tvorbu.
 
 

Reklama