Deníček ranče a adminky

Jsem hrozná co?

23. března 2014 v 10:35 | Yasmin
Ahoj. Normálně se za sebe stydím. Totálně tady na to peču. Pravda je, že mě ranč poslední dobou skoro vůbec nebaví, nemám ani nápady na články a taky mě mrzí, že mi sem lidi přestávají chodit a to i v době, kdy jsem byla aktivní každý den. Má to vůbec cenu?
V osobním životě to je .. celkem fajn. U koní jsem nebyla už hodně dlouho, chybí mi, ale prostě to teď nejde. Zdál se mi krásný sen, kde jsem vlastnila malého shetlanda, cvičila ho, užívala si s ním. Byla to krása. Kéž by to byla skutečnost. Také jsem nastavila nový design. Moc se mi nelíbí ,nejspíš udělám nový. Teď otázka pro vás: co by jste zde rádi uvítaly?

Scarlet u vody

Prázdniny a jiné

11. března 2014 v 15:04 | Yasmin
Ahoj jak se daří? Také je u vás tak krásně?
Já si užívám prázdnin. Jsem ráda, že je mám když je takové krásné počasí. Mrzí mě ale, že mě to teď moc netáhne k ranče a moc mě rančování nebaví. Ale doufám, že toho období bude brzy za mnou.
Dnes jsem vzala ven pár koní a nafotila " pár " fotek. No, jestli šedesát jedna fotek je málo ... Nejsou nic moc, ale aspoň něco. Také chci udělat nový design, zima už nejspíš nebude že? Tak se mějte krásně.

Jdi na fotografie

Aneb jak jde život u adminky

22. února 2014 v 11:11 | Yasmin
Ahoj, jak se máte? Jak jde život? U mě tak půl na půl. Jednu chvíli jsem úplně šťastná, v druhou chvíli jsem na dně. Vůbec tyhle nálady nemám ráda. Měla bych jít ke koním, aby se mi zlepšila nálada, ale nemohu. Nejsou na to teď peníze, škola stojí teď docela dost. Věci na praxi, turisticko-sportovní kurz, řidičák ... to vše je strašně drahé a na nic jiného prostě nezbývají peníze. Vypadá to, že se ke koním dostanu až někdy v létě. Ale zvykla jsem si, že já prostě nikdy pravidelně jezdit nebudu. Na tohle nemám štěstí.
Taky mě mrzí, že se mi dost zmenšila návštěvnost a komentáře. Vím, nemělo by to tak být, ale člověka to zamrzí. Vždy jsem měla tak kolem 7 komentářů a teď max. 4. Hodně lidí se vymlouvá na školu, ale když vidím, že chodí na jiné ranče a ke mě ne, i když já k nim chodím co nejčastěji ... Neberte si to osobně, to ta nálada.
Taky jsem přemýšlela o přednastavení článků. Vždy jsem je na týden přednastavovala, protože bych nestíhala psát, ale asi v tom přestanu a budu psát, kdy se mi bude chtít. :/ :)
Mějte se fajn a snad lépe než já.

Zdroj deviantart.com

Žádná zima ... ?

15. února 2014 v 14:56 | Yasmin
Ahoj, také u vás svítí sluníčko? U nás začalo až odpoledne, tak jsem něco nafotila a přednastavila vám to na týden, aby jste se tu nenudily. Nevím, jak to budu stíhat, ve škole opět učitele chytla písemková a zkoušecí náladu.
Na ranči jsou všichni rádi, že už není taková zima a řádí venku. Koně jsou hyperaktivní jako něco, hlavně hřebci se pořádně předvádějí a už jsme tu měli i zranění Diabla, protože se nám pěkně poprali. Naštěstí už je v pořádku.
A jak se daří vám v životě reálném a virtuálním?

Zdroj fotografie - deviantart.com

A opět vše začíná!

9. února 2014 v 10:45 | Yasmin
Ahoj, snad vás nenudím další deníčkem. Chtěla jsem jít ven a fotit, ale pořád mi není nejlépe, tak to bohužel padlo. Aspoň ten čas nějak využiji a začnu dělat slíbený design pro Grace. Snad ho totálně nepodělám. :) Do školy bych měla jít a pokud to stihnu, zajdu do Pompa pro nového přírustka, jak jsem psala v minulém článku. A dle nadpisu, opět začíná písemkové období. U vás také?
Docela mě štvě ta olympiáda, díky ní si musím počkat na některé díly Pána času v češtině, protože DÍKY NÍ je na dvojce teď nedávají. Ach jo. :D
Chci vám taky poděkovat za vaši návštěvnost a komentáře, když je člověku špatně, děsně ho to potěší ... :´)

Totálně netuším, kde jsem tu animaci sehnala, nejspíš někde na facebooku ...

Nějaké novinky ...

7. února 2014 v 20:32 | Yasmin
Zdravím. Snad se máte lépe než já. Jsem pořádně nachlazená, mám rýmu, která se mi rozlezla do uší, očí a pěkně mě z ní bolí hlavu. Ale dá se to vydržet rozhodně víc než když mě bolí žaludek. Dostala jsem od doktorky nové prášky a ty už konečně skutečně zabírají, tak jsem moc ráda.
Co se týče ranče, koně mají co dělat, aby se na tající zemi nerozplácli a nezlomili si nohu. Také by k nám měl v nejbližší době dorazit nový přírustek - Shirské hříbě Schleich. Totálně jsem se do něho zamilovala, je prostě dokonalé.
Skočím si taky do Pompa pro nový SCH katalog, snad už bude. A určitě jste si všimly nového designu, co na něj říkáte? Líbí se vám?

Zdroj trailsendstudio.blogspot.cz

Přichází další zajímavé období

1. února 2014 v 10:12 | Yasmin
Ahoj, tak jak jste přežily vysvědčení? Já jsem s ním spokojená, zatím mé nejlepší za dobu, co jsem na střední. Doufám, že v druhém pololetí to bude ještě lepší. Za tohle jsem to dotáhla tak, že nemám ani jednu trojku. Musím si ten řidičák přeci zasloužit. To mi připomíná, že mi začíná za měsíc. Moc se tam těším.
Myslela jsem, že půjdu ještě fotit, ale ne. Začala obleva, tak naše zahrada je celá bahnitá a jen kousky je nějaký sníh. Což mě štve. A děkuji za vaše komentáře. Hodně lidí říkalo, že je špatné pozadí. To já vím, ale u nás zkrátka není, to bych musela jít k lesu, který je od nás daleko. Někdy tam zajdu, až bude více času. A děkuji za to, že sem stále chodíte, motivuje mě to k dalšímu psání článků. :)

Zdroj http://fallen-leaves.net

Kde mám to kladivo?

25. ledna 2014 v 11:29 | Yasmin
Ahoj lidi. Uznávám, trošinku podivný nadpis že? Ale opravdu, mám chuť vzít kladivo a něco pořádně přibít nebo rovnou s ním někoho zmlátit. Ach, zase mám tu blbou pesimistickou náladu. Ještě k tomu mě děsně bolí levé oko, slzí mi a trochu z toho vytéká hnis. Super, že?
Také u vás napadl sníh? U nás ano, takže dnes půjdu fotit a je mi úplně jedno, že na jedno oko skoro nevidím. Zase kvůli tomuto bych přišla o zimní fotky a zítra klidně může roztát. Jistota je jistota. A jak se máte vy? Půjdete fotit své modely ven na sníh?

Zdroj fota www.schleich-s.com

Nový koně a jiné ...

23. ledna 2014 v 15:04 | Yasmin
Ahoj. Dneska jsem byla na té sondě do žaludku. No, nebylo to moc příjemné, ale naštěstí jsem nehodila šavly. No, zjistily mi pořádný reflux a ještě spousty dalších věcí a jestli nebudu dodržovat PÁR věcí, tak se mi z toho může prý udělat i astma. Super vyhlídky do budoucna co?
Po tom vyšetření jsem si chtěla koupit nějaké SCH jako ,, památku ". Koukala jsem, když jsem uviděla novinky. Jen tam nebyla arabka. Všichni se mi moc líbí, ale ne tak moc, abych je hned chtěla mít. Hlavně to knabstrupské hříbě je opravdu nádherné ... a já si domů přivezla trakénského hřebce. Zajímavé, že jeden byl z té nové hmoty a jeden z té staré. Vzala jsem si toho se starou hmotou. Vypadá úplně jinak než na obrázcích a mě se moc líbí! Také mi včera dorazil western set pro Chexe, moc mu sluší, děkuj Péťo! :)

Náš nový hřebec - Probe ( Sonda ), přezdívaný Rob

Vyrábění a jiné

18. ledna 2014 v 10:53 | Yasmin
Zdravím. Jak se vám vede? Už máte uzavřené známky? Nám se uzavírají do 24.1, tak uvidím, co mi kdo dá. Snad nebudu mít žádnou čtyřku. V pondělí nám odpadá jedna hodina, tak jsem ráda, že budeme končit dřív, aspoň se dostanu domu brzo. Na ranči není nic moc nového, stále čekáme na nové schleichy na rok 2014 a pořád nic. Dokonce ani katalog u nás nemají. Vyrobila jsem pro Chexe uzdečku, aby taky něco měl. A také deku, to bylo zajímavé ji naměřit, aby mu správně seděla. Nedopadla špatně, ale mohla být lepší. Také jsem rovnou udělala deku a uzdečku pro SCH. Jen mi vadí, když mi na něco vyteče více vteřinového lepidla než je potřeba a pak to jde docela vidět. Ale dost keců, tady jsou fotky výrobků. :)

Uzdečka pro Chexe

 
 

Reklama