Březen 2014

Jsem hrozná co?

23. března 2014 v 10:35 | Yasmin |  Deníček ranče a adminky
Ahoj. Normálně se za sebe stydím. Totálně tady na to peču. Pravda je, že mě ranč poslední dobou skoro vůbec nebaví, nemám ani nápady na články a taky mě mrzí, že mi sem lidi přestávají chodit a to i v době, kdy jsem byla aktivní každý den. Má to vůbec cenu?
V osobním životě to je .. celkem fajn. U koní jsem nebyla už hodně dlouho, chybí mi, ale prostě to teď nejde. Zdál se mi krásný sen, kde jsem vlastnila malého shetlanda, cvičila ho, užívala si s ním. Byla to krása. Kéž by to byla skutečnost. Také jsem nastavila nový design. Moc se mi nelíbí ,nejspíš udělám nový. Teď otázka pro vás: co by jste zde rádi uvítaly?

Scarlet u vody

Prázdniny a jiné

11. března 2014 v 15:04 | Yasmin |  Deníček ranče a adminky
Ahoj jak se daří? Také je u vás tak krásně?
Já si užívám prázdnin. Jsem ráda, že je mám když je takové krásné počasí. Mrzí mě ale, že mě to teď moc netáhne k ranče a moc mě rančování nebaví. Ale doufám, že toho období bude brzy za mnou.
Dnes jsem vzala ven pár koní a nafotila " pár " fotek. No, jestli šedesát jedna fotek je málo ... Nejsou nic moc, ale aspoň něco. Také chci udělat nový design, zima už nejspíš nebude že? Tak se mějte krásně.

Jdi na fotografie


Model Challenge - 2.

6. března 2014 v 6:34 | Yasmin |  Challenge

1. - Neoblíbený model
Nemohu si vybrat. Každý model pro mne něco znamená. Možná nemám moc ráda modely, které mají hodně nepraktický mold. Ale s každým moldem se dá něco udělat že?

Rozhovor - Grace

5. března 2014 v 6:24 | Yasmin |  Rozhovory
Ahoj, mám tu pro vás další rozhovor, tentokrát s Grace. :)

Co tě dostalo k rančování?
Ani sama nevím, vždycky jsem obdivovala krásné malé figurky Schleich, ale mamka mi je nechtěla nikdy koupit, Ale jednoho dne se v ní něco zlomilo, tak tu jsem:)

Co tě přimělo mít ranč zrovna na doméně Blog.cz?
Protože je přehledný a známý.

Hodnocení - Breast Cancer Benefit Model

4. března 2014 v 6:33 | Yasmin |  Hodnocení modelů
Benefit model, limitovaná edice, jejímž nákupem sponzorujete boj proti rakovině prsu. Model na sobě nese známé logo - růžovou stuhu. Nejen, že jeho koupí podpoříte dobrou věc, ale model se také může stát cenným sběratelským kusem nebo překrásnou ozdobou vašeho bytu či domu. Kůň je balen v růžové krabici.

Můj názor na tento model - Musím uznat, že je výborný nápad udělat i breyera pro boj s rakovinou. Mě osobně se tento model opravdu moc líbí. Je úžasně provedený a uvažuji, že si ho někdy koupím.


Model Challenge - 1.

3. března 2014 v 6:29 | Yasmin |  Challenge
1. - Oblíbený model

Nevím proč, ale hodně oblíbená je moje classička Appendix. Mám ji už dlouho a všude jsem ji sebou tahala. Je to prostě moje nádherná palomino kráska ... :)


Rozhovor - Elocin

1. března 2014 v 10:22 | Týnuše |  Rozhovory
Ahoj, po dlouhé době tu mám další rozhovor, tentokrát s Elocin. :)

Co tě dostalo k rančování?
K ranchování přímo jako e-ranchi asi....nevím, asi nic. Prostě mě to tak jednou napadlo, zadat do vyhledávače své schleichy a kouknout :)

Co tě přimělo mít ranč zrovna na doméně Blog.cz?
Nejprve to, že o blogu je známé, že je prostě nejlepší. Poté to, když jsem se chtěla stěhovat a zjistila jsem, že ostatní domény blogu bohužel nesahají ani po kotníky :D

Čeho by jsi chtěla dosáhnout ve světě modelů?
Toho, aby mě ta láska k modelům nikdy neopustila.

Jaké modely nejraději fotíš a proč?
Velikostně určitě schleich, můj foťáček kompakt mi je bere na fotky tak nějak nejlépe :) A mám k nim i nejvíce vybavení.

Tvé fotografie jsou velmi originální, kde bereš inspiraci a nápady?
Co je na nich originálního? :D Inspiraci neberu více méně nikde, nebo alespoň ne vědomě. Možná se mi v hlavě sem tam něco usadí při brouzdání po internetu a koukání na fotky jiných.

Jsou nějaké modely, po kterých hodně toužíš?
Určitě ano. Všechny je můžete vidět v mém wishlistu...bacha, je to hodně dlouhé :D

Máš nějaké oblíbené rančerky?
Ano, samozřejmě, že mám. Nejradši mám asi Lišku a Haničku.koníček. (Ostatní se prosím neuražte )

Chceš jim něco vzkázat? Zůstaňte.

Na konec, řekneš nám něco o sobě? Ne :D

Děkuji za rozhovor!