Leden 2014

Sněhové fotografie

31. ledna 2014 v 10:49 | Yasmin |  Fotogalerie
Ahoj! Nejsem doufám jediná, kdo šel fotit. Sníh pořád drží a netaje, tak se toho musí přeci využít. Zatím mám docela dost fotografií na sněhu a postupně vám je ukážu. :)


Prezentace na Howrse - Irský cob

30. ledna 2014 v 6:37 | Yasmin |  Grafika
Ahoj, ráda bych vám ukázala moji první a poslední prezentaci pro webovou stránku http://grafikahowrse.jecool.net, kterou jsem dělala asi před půl rokem. Je s krásným plemenem Irský cob. Líbí se vám?
Kdo by chtěl ,mohu mu na přání vytvořit přepisovací prezentaci.

Avatar

Probe

29. ledna 2014 v 6:14 | Yasmin |  SCH Hřebci a valaši

Základní informace

Jméno: Probe
Showname: RS Probe
Přezdívky: Robík, Rob
Zaměření: Výstavy, Parkur, Rekreace
Plemeno: Trakénský kůň
Pohlaví: Hřebec
Věk: 9 let
Potomci: Zatím žádní
Rodiče: Neznámí
Povaha: Probe je pravá koňská osobnost. Za svůj život si nezažil nic moc zajímavého, jen to, že putoval jako výborný sportovní kůň ze stáje do stáje a trochu z toho zdivočel. Nyní se snažíme, aby získal zpět důvěru k lidem.

Informace o modelu

Značka: Schleich
Cena: 175 ,-
Vzácnost: 10/10
Stav: 10/10

Výhry

Zatím žádné

Fotografie


Návštěvnost 13.1. 2014 - 19.1. 2014

28. ledna 2014 v 6:17 | Yasmin |  Ostatní
Navstevnost za minuly tyden (13.1. 2014 - 19.1. 2014) je:
Pondeli: 25
Utery: 20
Streda: 20
Ctvrtek: 24
Patek: 24
Sobota: 32
Nedele: 42

Celkem: 187

Děkuji, je nádherná! A díky za to, že sem stále chodíte! :)

Hodnocení - Bats in the Belfry

27. ledna 2014 v 6:43 | Yasmin |  Hodnocení modelů
Jedinečná a neopakovatelná možnost získat velmi cenný model k dostání pouze u Breyer Premier Dealerů. Limitován na pouhých 2500 kusů bude Bats jistě krásným zpestřením sbírky. Dokonalá Halloween dekorace, ale i kousek do sbírky či na výstavy! Přichází v krásné stylové krabici.
Můj názor na tento model - Nevím proč, ale modely s podobným vzhledem, jako má tento, mě připadají opravdu hodně zajímavé. Jen se mi u tohoto nelíbí mold.


Chci jezdit, ale bojím se

26. ledna 2014 v 12:17 | Yasmin |  Ostatní
Ahoj. Tento článek nebude zcela rančový, ale je o reálných koní.
Hodně rančerů/sběratelů také zároveň jezdí na koních. Já jsem jedním z nich. Poslední dobou ale ne. Bojím se. Koní ne, to vůbec, ale lidí od koní. Říká se, že lidi od koní jsou lepší, ale není to tak. Hned v první stáji mě šikanovaly, využívaly mě. V další byli o něco lepší, ale ukazovaly mi jasně najevo, že když nejsem členem, tak k nim prostě nepatřím. A v té, kam jezdím teď, je to docela lepší, ale kolektiv tam už mají a nechtějí k sobě nikoho vzít.
Nejraději jsem s koňmi úplně sama, klidně jen s nimi být ve výběhu. Jen s nimi, ne s lidmi. Nemám k nim už důvěru. Chtěla bych svého koně, se kterým bych byla jen já sama. Jen oni a já. Protože lidé mě v životě hodně zranily a to i koňáci ...

Zdroj fotografie fin6.com

Kde mám to kladivo?

25. ledna 2014 v 11:29 | Yasmin |  Deníček ranče a adminky
Ahoj lidi. Uznávám, trošinku podivný nadpis že? Ale opravdu, mám chuť vzít kladivo a něco pořádně přibít nebo rovnou s ním někoho zmlátit. Ach, zase mám tu blbou pesimistickou náladu. Ještě k tomu mě děsně bolí levé oko, slzí mi a trochu z toho vytéká hnis. Super, že?
Také u vás napadl sníh? U nás ano, takže dnes půjdu fotit a je mi úplně jedno, že na jedno oko skoro nevidím. Zase kvůli tomuto bych přišla o zimní fotky a zítra klidně může roztát. Jistota je jistota. A jak se máte vy? Půjdete fotit své modely ven na sníh?

Zdroj fota www.schleich-s.com

Hodnocení - Breyer Mustang

24. ledna 2014 v 6:51 | Yasmin |  Hodnocení modelů
Breyer Mustang. Mustangové jsou součástí historie Ameriky. Mustangové pocházejí ze španělských koní, které do země přivezli první objevitelé Ameriky. Mustangové jsou divocí koně, kteří se potulují po západě USA a po celé generace docházelo ke křížení s koni domácími, kdy se vyvinul s těchto spojení dnešní doviký mustang. Délka 14 cm a výška 12 cm.

Můj názor na tento model - Tento model se mi opravdu zalíbil. Má krásný aktivní mold a nádhernou barvu. A všimli jste si té dokonalé lysinky? Mají ho ZDE za 599,- .

Nový koně a jiné ...

23. ledna 2014 v 15:04 | Yasmin |  Deníček ranče a adminky
Ahoj. Dneska jsem byla na té sondě do žaludku. No, nebylo to moc příjemné, ale naštěstí jsem nehodila šavly. No, zjistily mi pořádný reflux a ještě spousty dalších věcí a jestli nebudu dodržovat PÁR věcí, tak se mi z toho může prý udělat i astma. Super vyhlídky do budoucna co?
Po tom vyšetření jsem si chtěla koupit nějaké SCH jako ,, památku ". Koukala jsem, když jsem uviděla novinky. Jen tam nebyla arabka. Všichni se mi moc líbí, ale ne tak moc, abych je hned chtěla mít. Hlavně to knabstrupské hříbě je opravdu nádherné ... a já si domů přivezla trakénského hřebce. Zajímavé, že jeden byl z té nové hmoty a jeden z té staré. Vzala jsem si toho se starou hmotou. Vypadá úplně jinak než na obrázcích a mě se moc líbí! Také mi včera dorazil western set pro Chexe, moc mu sluší, děkuj Péťo! :)

Náš nový hřebec - Probe ( Sonda ), přezdívaný Rob


Co takhle se dozvědět víc? - 4.část

23. ledna 2014 v 6:44 | Yasmin |  Challenge
Ještě bych se chtěla zeptat, jaké si znamení?? ( Bebe )
Znamení jsem Panna. Nesmát se, nemůžu za to. :D

A čteš ráda knihy? ( Bebe )
Ach, ano a moc. Nestane se, abych aspoň za týden nějakou knihu nepřečetla. Mám ráda romány, scifi, detektivky a spoustu dalších.

Pokud se chceš na něco zeptat, klikni ZDE.