Rozhovor - hanicka.konicek

6. prosince 2013 v 6:09 | Yasmin |  Rozhovory
Mám tu pro vás druhý z rozhovorů, tentokrát je to hodně známá rančerka hanicka.konicek! :)

Co tě dostalo k rančování?
Řekla bych, že jsem se k němu dostala sama. Už od malička se pohybuji v koňácké rodině (teta koně vlastní, mamka u nich pracovala) takže jsem měla spoustu plyšových a semišových hraček v podobě koní. Jednou jsem narazila na stojan Schleich, koupila si prvního koně (který byl oproti semišákům opravdu propracovaný a mamce se taky líbil =D) a tak to začalo. Pak přišli další koně, první BH, collecta ... =)

Co tě přimělo mít ranč zrovna na doméně Blog.cz?
Tak nějak jsem šla s davem. Když jsem začínala rančovat, první ranč jsem měla asi týden jinde (ani nevím kde =D) a pak mi vadilo, že nešly přidávat komentáře a mě přece zajímalo, co si ostatní myslí. Tak jsem přešla na blog a už tady zůstala. Tato adresa je moje jediná, nikdy jsem se nestěhovala a ani to nemám zapotřebí =)


Čeho by jsi chtěla dosáhnout ve světě modelů?
To se těžko říká. Asi mít hodně krásných modelů, takové co se mi fakt líbí. Umět koníka nafotit co nejreálněji, umět vyrábět hezké věci. A taky nějaké uznání na LS by se hodilo =)

Proč zrovna velikost classic a ne traditional?
Těžko říct, proč můj první BH byl zrovna classic. Asi protože Lovíkův model se mi prostě líbí (jo, jsem ujetá na drezuráky a Totilas ještě tenkrát nebyl =D) Taky čím větší model, tím hůř se mi fotí. S Classicy už jsem se nějak sžila. Nechci tradíky nijak odsuzovat, v životě jsem žádného neviděla, ale nějak mě to k nim prostě netáhne =)

Jsou nějaké modely, po kterých hodně toužíš?
No jasně že jsou =) Aktuálně třeba classic Black Beauty (nečekaně na stejném moldu jako Lovík xD) a pak třeba nějaký limitovaný SCH. Classic breyerů, kteří se mi líbí ale jsou pro mě téměř nedostupní je dost =(

Máš nějaké oblíbené rančerky?
Ač je to smutné, nedokážu mít ráda všechny stejně. Můžu se snažit sebevíc, ale třeba Haník mám moc ráda. Nechci ale nikoho vyvyšovat, tak nechám otázku téměř neodpovězenou =) Mám ráda všechny rančerky, už jenom protože, že sbírají a nebojí se vyjít na světlo =)

Chceš jim něco vzkázat?
Všem rančerkám bych ráda vzkázala, že to co dělají je krásný koníček, aby nekončily kvůli blbostem a užívaly si tohoto krásného zájmu =)

Na konec, řekneš nám něco o sobě?
Popravdě už mě nic nenapadá =D Po té co u mě jede seriál Co takhle se dozvědět víc? kde je na mě dost otázek (jak zodpovězených tak co teprve čekají) tak už nevím co bych pověděla =D Tak třeba - mám ráda drezuru, jezdím kobylku, se kterou se jí (snad) budu příští rok věnovat a moje nejoblíbenější barva je červená (zbarvení koně bělouš). A to je asi všechno =) Děkuji moc za rozhovor ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Leník Leník | Web | 6. prosince 2013 v 19:01 | Reagovat

Moc krásné!!:)

2 hanicka.konicek hanicka.konicek | E-mail | Web | 6. prosince 2013 v 21:05 | Reagovat

děkuji moc za krásný rozhovor =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama