Prosinec 2013

Vše nejlepší do nového roku! :)

31. prosince 2013 v 10:42 | Yasmin
Ahoj, možná je trochu brzy vám přát, ale radši teď nebo bych na to zapomněla. :D Přeji Vám tedy do nového roku plno štěstí, hodně zdraví, plno nových modelů a úspěchů na vašich rančích! :)

Vaše Yasmin


CLS :)

30. prosince 2013 v 15:27 | Yasmin |  Deníček ranče a adminky
Ahoj, tento článek bude spíše věnován CLS, takže moc deník nečekejte. :)
Pojedete na ní někdo? J8 už zaargumentovala rodiče samými dobrými důvody, že než skončí, můžou zatím do Liberce do Zoo, nebo v Chrastavě se můžou kouknout do hasičského muzea a tak, takže doufám, že mi dovolí ject. :) Pak je ale otázka, koho sebou vzít. Byla by to má první LS a už se vidím, jak tam budu zmateně běhat. xD Podle toho s jistotou poznáte, že jsem to já. :D Vím určitě, že vezmu Chexe ( který mimochodem přijde zítra nebo ve středu ), Snowa a Appendix nebo Valentie a ze SCH ještě nevím, mám dost na výběr. Pokud stihne dojít westernový set, Chex půjde i do kategorie Western Riding. No uvidíme ... :)

Stránky CLS

Ráda bych vám ukázala logo, které jsem pro akci na požádání Lin vytvořila :) Jsem ráda, že se jí líbilo.

Neodolatelný Little Snow Dream

30. prosince 2013 v 9:04 | Yasmin |  Fotogalerie
Včera jsem při focení prvního dílu fotopříběhu rovnou nafotila mého nejnovějšího breyera, nádherného anglického plnokrevníka, hřebce jménem Little Snow Dream. Úžasně se mi fotí a on sám je prostě dokonalý! :-*

Odkaz na fotky


Opět v sedle 1.díl

29. prosince 2013 v 17:02 | Yasmin |  Fotogalerie
Ahoj, mám tu pro vás první díl příběhu Opět v sedle. Kdo neví o čem je, tak níže je popis.

Kylie je velice dobrá jezdkyně. Ale na posledním westernovém závodě kůň na ni spadl a ona byla dost zraněná. Byla skoro rok v nemocnici a když se vrátila na ranč, zjistila, že se koní bojí. Získá Kylie znovu odvahu nasednou na koně?

ODKAZ NA PRVNÍ DÍL


Exkluzivní Schleich na rok 2013

29. prosince 2013 v 10:14 | Yasmin |  Novinky ve světě modelů
Ahoj. Možná tyto exkluzivní schleichy někdo viděl, někdo ne. Každopádně jsou opravdu krásní, že mi ti nedalo napsat o nich menší článek a přidat hodnocení.

Všichni pohromadě

Wishlist

28. prosince 2013 v 6:59 | Yasmin |  Ostatní
Ahoj, dnes vám ukážu seznam koní u kterých bychom chtěli, aby se objevily na našem ranči. Vím, že to nebude hned, ale byla bych ráda, kdyby se u nás objevily všichni.

Big Chex to Cash
Tento koník k nám přijede příští týden. Už se na něj všichni moc těšíme!

Navždy neporazitelná ... !

27. prosince 2013 v 9:49 | Yasmin |  Deníček ranče a adminky
Zdravím. Proč takový divný nadpis? Asi kvůli filmu Ruffian, na který jsem se dívala včera. Je o dokonalé dostihové klisně jménem Ruffian. Líbílo se mi na něm, že to není typický film o dostizích, kde se v dostihu zraní ,, smrtelně " nějaký kůň, někdo se ho ujme a vyhraje velký závod. Mezi náma, tohle je už docela ohrané. Tuto klisnu jsem opravdu obdivovala. Zvítězila ve všech 10 dostizích, do kterých nastoupila. A zvítězila by i v tom, ve kterém se zranila. Ano, přiznávám, u konce jsem dost brečela, opravdu mě to chytilo za srdce a to se mi většinou takto nestává.
Jak jste si nejspíše všimly, náš ranč má nový vzhled. V dotazníku někteří uváděly, že by to chtělo změnu. Tak jsem ji udělala. Dělala jsem ho včera, když jsem byla doma sama. Zabral mi tak hodinu a něco. Krom toho jsem dnes ještě opravovala menu, nějak se mi nelíbilo. Teď už jsem spokojená. A jak vy?
Dnes chci udělat první díl fotopříběhu s názvem Opět v sedle. O čem bude? Kylie je velice dobrá jezdkyně. Ale na posledním westernovém závodě kůň na ni spadl a ona byla dost zraněná. Byla skoro rok v nemocnici a když se vrátila na ranč, zjistila, že se koní bojí. Získá Kylie znovu odvahu nasednou na koně?
To je zatím vše, užívejte hezkého počasí!

Ruffian ... Zdroj fotografie www.championsgallery.com

První fotografie nových modelů

26. prosince 2013 v 11:42 | Yasmin |  Fotogalerie
Ahoj, dnes ráno jsem se doslova donutila vlézt do té lezavé zimy, abych udělala první a provizorní fotky nových přírustků. No, nejsou nejhorší, ale ani nejlepší. A mrzí mě, že na frísovi ta růžová děsně prosakuje do černé, našla jsem víc těch míst, né jen jedno. Snad to nějak opravím.

Fotografie collecta koníků

Fotografie Little Snow Dream


Little Snow Dream

26. prosince 2013 v 6:05 | Yasmin |  BH Hřebci a valaši

Základní informace

Jméno: Little Snow Dream
Showname: RS Little Snow Dream
Přezdívky: Snow, Běloušek, Bělouš
Zaměření: Drezůra, Parkur, Rekreace, Všestrannost
Plemeno: Anglický plnokrevník
Pohlaví: Hřebec
Věk: 7 let
Potomci: Zatím žádní
Rodiče: Neznámí
Povaha: Bělouš je pro všechny dokonalý kůň. Každý den nám dělá radost. Miluje učení různých nových věcí, je do učení celý dychtivý. Miluje hodně společnost lidí.

Informace o modelu

Značka: Breyer
Velikost: Classic
Cena: 540 ,-
Vzácnost: 8/10
Stav: 10/10

Výhry

Zatím žádné

Fotografie


Black hunk of infinity

26. prosince 2013 v 5:06 | Yasmin |  OS Hřebci a valaši

Základní informace

Jméno: Black hunk of infinity
Showname: RS Black hunk of infinity
Přezdívky: Fešák, Blaky, Huny
Zaměření: Výstavy, Drezůra
Plemeno: Fríský kůň
Pohlaví: Hřebec
Věk: 6 let
Potomci: Zatím žádní
Rodiče: Neznámí
Povaha: Fešák je jeden z našich výborných hřebců. Daří se mu jak ve sportu, tak ve svém životě. Je to úžasný kůň s úžasným charakterem, může se mu dítě plazit mezi nohama a neubíží mu.

Informace o modelu

Značka: Collecta
Cena: 169 ,-
Vzácnost: 6/10
Stav: 10/10

Výhry

Zatím žádné

Fotografie